Kontaktní informace

Adresa:

Garnihotel / Penzion FAN, U Trati 57/5, 360 04, Karlovy Vary - Bohatice

GPS: N 50°14'29.21" E 12°52'42.63"

Tel.: 

+420 602 298 810

 

 

Email:

reception@penzionfan.cz

 

Dostupnost:

od Prahy po silnici č. 6 a dále při vjezdu do Karlových Varů pokračujte pořád rovně, velké modrá tabule ukazuje směr BOHATICE - pokračujte, přejeďte řeku Ohři a vyjeďte malý kopec se 3 zatáčkami, až uvidíte malé náměstíčko odbočte do leva.

od Chebu pokračujte městským okruhem směr Praha, Ostrov n.Ohří, Jáchymov, t.j. po levém břehu řeky Ohře - odbočte dle směrového ukazatele na BOHATICE, projeďte kolem vilek, malý kopec - náměstíčko a pak do leva.

od Chomutova, Ústí nad Labem, SRN - po městském okruhu přijedete na hranice města K.Vary a první sjezd již ukazuje odbočku na BOHATICE -  projeďte kolem vilek, malý kopec,  3 zatáčky - náměstíčko a pak do leva. 

od Horního nádraží - vydáte se vlevo přes parkoviště k pěší zóně (Nádražní stezce). Přibližně po 635 krocích sejdete z pěší zóny a dáte se vlevo po silnici, která vede mezi garážemi. Stezka kopíruje koleje, je osvětlená. Jakmile dojdete k vilové zástavbě, přejděte můstek nad železnicí a na levé straně uvidíte již penzion. Cesta je dlouhá cca 1 km a zabere vám 15 minut. Během cesty spálíte kolem 56 kalorií a uděláte 1 800 kroků.

od Dolního nádraží, popř. terminal Tržnice /zastávka autobusů Regio Jet z Prahy/, autobusem č. 5 směr Bohatice, vystupte na 6 zastávce "Bohatice náměstí". Ceny jízdeného dospělí 20,- Kč, nebo u řidiče 25,-Kč., děti 10,- Kč. V některých autobusech lze platit bezkontaktní platební kartou. 

 

 

  

Penzion Fan v Karlových Varech hodnocení